вівторок, 30 серпня 2016 р.

Ранковий уікенд "Фотографії та кава".

Заняття із елементами фототерапії дозволить відчути себе, свої потреби, бажання у даному моменті. Творче використання фотографії дозволить тобі «зловити» себе і чесно скласти свій осінній список бажань, котрі наблизять тебе до твоїх істинних бажань.
Мета заняття:
  • ·         надихнутися для власного розвитку;
  • ·         почерпнути ресурси, наповнитися енергією;
  • ·         сфокусувати увагу на ті справи, які розвивають та підтримують баланс,
  • ·         гарантувати осінь без хандри.

Під час творчого заняття крізь призму фотографій:
  • ·         поглянемо на свій репертуар жіночих ролей;
  • ·         виокремимо ті теми власного розвитку, які є актуальними на даний момент;
  • ·         складемо осінні списки кроків назустріч собі,
  • ·         які із жіночою легкістю привернуть бажані події у життя.

На тебе чекають:
  • ·         цікаві способи використання фотографій, якими зможеш користуватися і після заняття;
  • ·         нові усвідомлення себе та своїх потреб;
  • ·         ароматне спілкування для натхнення;
  • ·         запашна ранкова кава і маффін із корицею.

З собою обов’язково мати:
  • -         20 фотографій на тему осені. Спонтанні фотографії, скачані із Інтернету. Відібрані за принципом «Мені подобається».
  • -          різні фотографії у смартфоні або за наявності звичайні видрукувані фотографії за період 6 місяців.

  • Обов'язковим є попередній запис для участі у занятті. 
  • Час проведення: 11:00 - 14:00.
  • Тривалість заняття 3 години. Вартість - 120 грн. 
Д

вівторок, 23 серпня 2016 р.

Алла Сенюк, волонтерка ВОГО «Корпорація щастя», керівниця підліткових проектів.

З першого погляду не скажеш, скільки потенціалу та енергії приховано у цій дівчині. Алла готує смачні страви вегетаріанської кухні, гуляє парком в обідню перерву, катається на роликах, займається йогою. І мріє стрибнути із парашута та робити стійку на голові.
Якби ти могла охарактеризувати себе у двох словах, то це були б два слова..
Рух вперед.
Що ти в першу чергу робиш вранці?
Дякую Богу за те що прокинулась))) і даю собі установку, що сьогодні найкращий день мого життя,випиваю 2 стакани води з медом та роблю ранкову зарядку.
Які свої мрії дитинства тобі вдалось втілити у життя?
Навчилась кататись на роликах, наїстись досхочу морозива та персиків, покупатись на морі. Остання моя мрія здійснилась 13 серпня на морських хвилях чарівної Туреччини.
Що стало поштовхом зайнятися волонтерською роботою?
Бажання виникло після того як я відвідала дитячий будинок:в звичайних сім’ях є мами та тати,бабусі та дідусі які можуть підтримати молодих людей, а цих дітей,хто підтримує? Завдання в першу чергу таких закладів забезпечити фізичні їх потреби. А як не розгубитись у вирі життя, як бути самодостатньою особистістю,як створити свій навігатор в житті…Маю багато ідей саме мотивуючих проектів і сподіваюсь їх втілити в рамках діяльності у «Корпорації щастя».
 Якби ти була чоловіком, то….
Жила б за принципом: «Чоловік сказав – чоловік зробив».
Улюблена фраза, котра надихає./
Усе нереальне є реальним,обмеження в нашій голові…
Улюблений фільм.
«Дивергент».
Якби у тебе був би мільйон доларів, яким чином ти б використала його.
Розпланувала я так свій мільйон: частина на депозит; частина на створення молодіжного центру для психологічної та соціальної адаптації - своєрідного оазису; частина на подорожі та власне навчання,частина на благодійність.
Яким для тебе є щастя?
Легким  та  вільним – як птах.
Чому ти обираєш творчість та заняття із арт-терапії?
Це можливість м’яко познайомитись із своїм внутрішнім світом,легко та невимушено розкрити себе та свої можливості.



понеділок, 22 серпня 2016 р.

Філософія «Корпорації щастя». Принцип №3: «Із кожною мрією нам даються сили для її втілення».

Мрії даруються нам разом із силами для їх реалізації. Якби у нас не було б ресурсів для здійснення своїх мрій, то у нас не було б і сили мріяти.

Існують мрії, котрі здійснюються досить легко та швидко. Існують мрії на усе життя. Здійснення таких мрій залежить водночас від нашої поступовості, внутрішньої віри, уміння здійснювати маленькі щоденні кроки, а також від уміння побачити радість, легкість, грайливість у самому процесі крокування до мрії.

Здійснювати мрії або шукати причини для того, щоб вони ніколи не стали реальністю – це завжди наш вибір. Хтось шукає у собі сили та причини, чому своїм мріям варто дарувати крила. А хтось навпаки досить легко обрізає їх та викидає свою мрію на звалище нереалізованих мрій.

Мрія – це щось ідеальне. Коли вона здійснюється, то значно змінюється, адаптуючись до вимог реальності. У нас є вибір тішити себе ідеалами або робити реальні кроки назустріч своїм мріям.


Корпорація щастя – це спільнота, котра об’єднує тих, хто сміливо мріє, перетворює мрій у цілі, шукає ресурси та робить кроки для творення омріяної реальності.

Чим корисні піщані пляжі або як лікує пісок, коли ми ніжимося на сонечку.

1.     Псаммотерапія для лікування фізичних недугів.
Псаммотерапія (від грецького «psamos» - пісок) метод лікування, в основу якого покладені властивості піску вбирати тепло, а потім повільно його віддавати.
Лікувальними властивостями піску користувалися ще з давніх-давен древні єгиптяни, в яких лікування піском було у «цілющому списку» методів практично кожного лікаря. Геродот, Авіценна, Гален писали у своїх працях про цілющі властивості піску.
Прогулянки пустелею у країнах Сходу призначалися для лікування дітей та дорослих, котрі страждали від рахіту.
Знатні вельможні люди віддавали перевагу прийняти ванну із піску, чим поніжитися у бані. Унікальні властивості піску допомагають йому поглинати тепло та втримувати його у собі. Пісок швидко вбирає піт, котрий виступає на тілі людини. Тому навіть при температурі піску 60 градусів людина почуває себе комфортно. Шар піску створює навколо тіла людини невидиму плівку із газів, котра допомагає постачати кисень у шкіру тіла людини.
Гарячий пісок посилює рух крові та циркуляцію лімфатичної системи, таким чином пісок в прямому значенні цього слова «забирає» біль та набряклість тіла. Піском лікують артрози, ревматизм, артрит. Пісочні ванни лікують гінекологічні захворювання. Така екзотична терапія допомагає у лікуванні невралгії, радикуліту. Крім того пісок легко масує тіло, сприяючи схудненню.
Виявляється, що коли, ми граючись «закопуємось» у пісок на пляжі, ми не лише сміємось, але і лікуємо своє тіло, огортаючи його теплим піском із сонячною енергією. Проте самостійне надмірне використання піску у лікувальних властивостях не рекомендується, адже лікування піском може бути протипоказане при певних хворобах.
2.     Пісок знімає напругу та стрес.
Достовірно невідомо факт це чи вигадка, але говорять, що сам засновник терапії піском Карг Юнг винайшов цей метод на власному досвіді. Після певної напруженої розмови він пересипав піском на пляжі, після чого відмітив для себе те, що разом із висипаним піском, висипався і поганий настрій. В результат маємо коробки із піском у кабінетах психотерапевті усього світу.
3.     Замки із піску або як гра із піском вчить дорослих радіти життю.

Дитяча гра із будування пісочних замків, ліплення пасочок і приготування різних страв захоплива та безтурботна радість малечі. Цікаво, що діти дуже легко руйнують те, що вони створили. Вони знають, що це просто гра і вони зможуть збудувати будь-яку конструкцію ще раз. Коли доросла людина приходить на подібне заняття із психологічного розвантаження, де використовується пісок, їй досить важко руйнувати і перетворювати свої конструкції. Але із часом за підтримки фахівця, учасник сесії із терапії піском, вчиться пропускати деякі проблеми крізь пальці як пісок, деякі конструкції будувати знову, а деякі просто трішечки зміцнювати. Сиплячи пісок, дорослі заново вчаться радіти життю, сприймати його як гру, де усе можливо відновити, виправити або створити знову.

вівторок, 2 серпня 2016 р.

Євгенія Нашутинська, власниця мовної школи «Jonnnik’s Academy of Success».

Потужний заряд енергії, активність, бадьорість та експресивність – це те, що відчувається при спілкуванні із Євгенією Нашутинською, власницею студії вивчення іноземних мов „Jonnnik Academy”. Женя багато спілкується з іноземцями, подорожує, та захоплюється власною справою, яку починала із нуля.
Що, на твій погляд робить жінку щасливою?
Жінка у сучасному суспільстві повинна охоплювати одночасно різні сфери життя, зокрема це робота, сім’я, суспільна активність, саморозвиток, самовдосконалення та багато інших. Тому лише гармонія та баланс між цими складовими можуть зробити її щасливою.
Якби я була б чоловіком, то…?
Мені було б важко вибрати собі обраницю, адже ми, жінки, такі різні та неповторні, кожна зі своїм характером, недоліками та перевагами.
Чому Jonnnik’sAcademy Of Success? Чому така назва? Чому такий стиль?
Назва закладу – це те, що єднає мене із дитинством. Коли я була маленькою, батько часто називав мене Джоніком. Як не дивно, але я надзвичайно любила жаб, тому саме жабка стала логотипом школи. Оскільки заклад все ж зорієнтований на дитячу аудиторію, тому я вважаю, що усе повинно бути яскравим, кольоровим та неординарним, адже діти – це настільки активний та невтомний організм, якому потрібне постійне оновлення.
Які плани надалі в у професійному житті? Що нового можна очікувати найближчим часом у твоїй мовній школі?
Джонік – це заклад, який «не стоїть на місці» і намагається впроваджувати якісь новинки, як тільки для цього є можливість. Зокрема, у планах є відкриття розмовних клубів, спілкування із носіями мови та, можливо, розширення закладу.
Що б хотілось зробити ще в особистому житті (те, що не секрет)?
Джонік – це те, чим я живу. Оскільки впровадження чогось нового потребує багато зусиль та часу, то робота займає практично увесь мій час. Звичайно, хотілося б, щоб на домашні справи та можна було виділити більше часу, а особливо більше проводити часу із дитиною, проте удосконалення методик потребує багато сил та енергії. І, звичайно ж, як і кожна жінка, мрію знайти саме ту людину, з якою б я поєднала своє життя.
Те, що для цінне у спілкуванні із іншими.
Головною рисою, яку я ціную у спілкуванні з іншими, це, перш за все, щирість. Чому? Тому що в такому випадку я точно знаю, що можна очікувати від цієї людини. Важливими також є доброта, готовність прийти на допомогу і, безперечно, отримання нової інформації будь-якого характеру. Інформація – це важливе джерело у сучасному житті, оскільки це нові знайомства, нові знання та розвиток.
Те, що приносить радість і задоволення.
Шум моря і гомін дітей – це ті «ключі», які роблять мене щасливою. Без них моє життя втрачає сенс. Головне – рівномірне надходження обох цих складових, адже надмірне або недостатнє їх надходження мене розчаровує.
Якби я жила в іншій країні, то це була б…
Взагалі, я дуже люблю свою країну, але швидше за все це була б Америка. Чому? Просто приваблює – і все.
Улюблений фільм.
«Леон – кілер».
Улюблена книга.
З останніх прочитаних – це Сісілія Ахерн «Там, де закінчується райдуга».
Афоризм, який надихає.
«НЕЛЬЗЯ ВЕРНУТЬСЯ В ПРОШЛОЕ И ИЗМЕНИТЬ СВОЙ СТАРТ,НО МОЖНА СТАРТОВАТЬ СЕЙЧАС И ИЗМЕНИТЬ СВОЙ ФИНИШ!!!»
Що отримую від занять арт-терапією?

Вона допомагає мені краще пізнати себе та отримати безмежний спокій.